Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

kredits-pret-nekustama-ipasuma-kiluKredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir piemērots naudas aizdevuma veids, kad nepieciešama liela naudas summa. Parasti tiek piedāvāts kredīts līdz pat 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Naudas izlietojums nav noteikts, jo kā drošības segums kalpo tikai ieķīlātais īpašums. Īpašums paliek kredītņēmēja lietošanā un ķīla tiek noņemta, kad pilnībā apmaksāts aizdevums. Kas piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu un ko ir noderīgi zināt, pirms izmanto šādu aizdevuma veidu?

 

Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu piedāvā vairākas aizdevēju kompānijas. Piedāvājam sarakstu ar dažām no tām:

Aizdevējs Apraksts Maksimālā kredīta summa Uzzināt vairāk
EUR
lkcentrs.lv lkcentrs.lv
Brokeris hipotekārā kredīta iegūšanai

100000 EUR
sefinance.lv sefinance.lv
Aizdevumu brokeris hipotekārā kredīta iegūšanai

200000 EUR
EUR
latvijashipoteka.lv latvijashipoteka.lv Sākot no 2.5% gadā
100000 EUR
hipocredit.lv hipocredit.lv
Sākot no 8% gadā

100000 EUR

Šāds aizdevuma veids pieejams arī dažādās bankās.

 

Izvēlies izdevīgāko procentu likmi!

Cena par kredītu ir viena no būtiskākajām lietām, kas jāizvērtē izvēloties aizdevēju. Kurš gan grib pārmaksāt? Tāpēc ir vērts salīdzināt cenas pie dažādiem aizdevējiem nepieciešamajai naudas summai uz konkrētu atmaksas periodu. Atceries, ka ilgāks atmaksas termiņš samazinās ikmēneša maksu, bet kopā sanāks pārmaksāt vairāk. Tāpēc svarīgi ir izvēlēties sev piemērotāko atmaksas laiku tā, lai procenti būtu izdevīgi, kā arī varētu noteikti atļauties samaksāt ikmēneša maksājumu. Iesakam nebūt pārlieku optimistiskiem, jāietver apreķinos ir arī rezerve neparedzētām situācijām, lai kāda mēneša dēļ nevajadzētu pārformēt kredītu.

 

Cik liels kredīts ir pieejams?

Aizdevēju kompānijas sadarbojās ar oficiāliem nekustamo īpašumu novērtēšanas birojiem. Parasti aizdevums tiek piedāvāts līdz 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības. Nekustamā īpašuma vērtēšana var tikt piedāvāta arī bez maksas, jo aizdevējs ir ieinteresēts izsniegt aizdevumu.

 

Kam ir pieejams kredīts?

Parasti tiek piedāvāts aizdevums personām no 18 gadu vecuma. Šķērslis arī nav slikta kredītvēsture vai daudzie citi paņemtie kredīti, jo aizdevumam ir segums. Tas ir labs veids, kā apvienot daudzos kredītus vienā,  ja tādi ir sakrājušies. Svarīgi ir tas, lai nekustamais īpašums būtu uz aizņēmēja vārda, kā arī, lai tas jau nebūtu ieķīlāts.
Kāds nekustamais īpašums der par ķīlu?

Lielākoties tiek piedāvāti kredīti pret māju, zemi vai dzīvokli. Bet noteikti tiks izvērtēts arī jebkurš cits nekustamais īpašums, kuram ir vērtība.

Atceries, ka ieķīlāto īpašumu vairs nevarēs atdāvināt. Pārdošana arī būs jāsaskaņo ar kredītiestādi. Uzzini vēl par kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu šeit.

3 Komentāri pie Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

  1. Laikam pats negodīgākais un arogantākais kredītdevejs.. Pēc viņu ieskatiem province ir “NEKAS”, jo provinces nekustāmais īpašums nemaksā neko un tur nestrādā CILVĒKI. Absurds līdz nelabumam.
    Visi tie labumi kas rakstīti augā vispār nav domāti parastiem lauku cilvēkiem Kaut viņi arī strādā un ķilā vēl atstāj nekustāmo īpasumu.
    Vēl lielāks absurds kad pēc foto nosaka vai tev dos kredītu vai ne?

    • Tas ir saprotams, ka aizdevējs nevēlas uz sevi uzņemties risku. Diemžēl laukos pārdot nekustamo īpašumu ir ļoti grūti. Ātrā laikā to var izdarīt tikai par daudz zemāku cenu, par to kāda ir īpašuma reālā vērtība. Līdz ar to lauku īpašumi, viņu acīs ir nevērtīgāki kā īpašumi Rīgā. Īpašumu Rīgā, ja nolaid mazliet zem tirgus vērtības, var pārdot uzreiz, jo pieprasījums ir liels.

  2. No pieredzes varu teikt, ka labas atsauksmes no Latkredīts. Ļoti laipni un ātri atrod labus risinājumus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.