Kredīts pret automašīnas ķīlu

aizdevums pret autoNav noslēpums, ka saņemt kredītu vairs nav tik viegli, ne vienmēr tas tiek piešķirts. Īpaši grūti ir iegūt aizdevumu, ja ir aizķēries kāds parādiņš vai kredītvēsture ir negatīva. Kredīts pret automašīnas ķīlu ir risinājums šai problēmai, jo, sniedzot meteriālu nodrošinājumu, aizdevuma apstiprinājums būs pozitīvs.

 
SohoCredit
Mogo – Saņem 90% no sava auto vērtības 1 dienas laikā.
Turpini braukt ar savu auto. Pieejams arī ar negatīvu kredītvēsturi.
Mogo
 

Ja Tev ir auto vai cits transporta līdzeklis, tad vari iegūt kredītu. Automašīna paliks Tavā lietošanā, līdz ar to šāds solis neliks Tev atteikties no dzīvei būtiskām lietām.

 

Kas ir jādara, lai iegūtu aizdevumu pret automašīnas ķīlu?

Izvēlies aizdevēju un piesaki kredītu internetā. 30 minūšu laikā pieteikums tiks izskatīts un Tu saņemsi atbildi līdz cik lielai summai Tu vari aizņemties. Tiek piedāvāts kredīts līdz 90% no auto vērtības. Ja aizdevuma līgums Tevi apmierinās, Tev būs jāpārskaita 1 cents, lai apstiprinātu to. Pēc tam 1 dienas laikā kurjers Tev nogādās pilnvaru auto pārreģistrēšanai. Pilnvaru var iegūt arī birojā. Pēc tam ar pilnvaru ir jādodas uz CSDD un jāpārreģistrē auto, tas šobrīd maksā 30€. Kad būsi auto pārreģistrējis, nekavējoties tiks ieskaitīta nauda Tavā kontā.

 

Par Tavu auto.

Automašīna nedrīkst būt vecāka par 20 gadiem. Tai ir jābūt apdrošinātai ar OCTA apdrošināšanu un ir jābūt derīgai tehniskajai apskatei. KASKO ir nepieciešams tikai aizdevumiem virs 5000€.

Aizdevums pret auto ķīlu, Tava iespēja naudas saņemšanai 1 dienas laikā. Aizņemies atbildīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *