Kredītlīnija jeb overdrafts internetā

kreditlinija-overdrafts
Daudzi no mums ir pazīstami, kā arī daļa ir izmantojusi, tādu iespēju kā overdrafts. Šis pakalpojums ļauj ar bankas kredīta karti tērēt vairāk naudu par kontā pieejamo atlikumu. Procenti tiek rēķināti tikai no pārtērētās summas un tiek ieturēti tad, kad kontā tiek ieskaitīta nauda. Procentu likme iepriekš tiek apstiprināta parakstot līgumu. Līdzīgs aizdevuma veids tiek piedāvāts arī bankās un internetā ar nosaukumu kredītlīnija.

 
 
Kredītlīniju internetā piedāvā Credit24 aizdevumu kompānija. Iespējams pieteikties 400 vai 1000 EUR lielai kredītlīnijai un izmantot to uz 12 mēnešiem.
 
Credit24 ātrais kredīts internetā Apskati Credit24 kredītlīnijas piedāvājumu ->
 
Kredītlimitu internetā piedāvā arī Ferratum kredītu kompānija. Iespējams pieteikties līdz 800 EUR 1. reizē vai 1200 EUR lielai kredītlīnijai un izmantot to līdz pat 60 mēnešiem (5 gadiem).
 
Ferratum ātrais kredīts internetā Apskati Ferratum kredītlīnijas piedāvājumu ->
 

Citi kredītlīnijas jeb kredītlimita piedāvājumi:

Aizdevējs
Kredīta cena
Pieteikties
Uzzināt vairāk par Credit24.lv Cenu uzziniet pie aizdevēja Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

  • Kredīts internetā no 18 gadiem.
  • Kredīts līdz 3000 eiro uz 24 mēnešiem.
  • Kredīts līdz 300 eiro uz vienu mēnesi tikai par 1€

Mīnusi

  • Kredītu cenas ir augstākas par patēriņa kredītiem.

Apraksts

Credit24 - viens no lielākajiem patēriņa kredītiem Internetā. Saņemiet līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Zemi procenti, draudzīgi nosacījumi.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Uzzināt vairāk par ferratum.lv Dienā 0,12% Iesakam Uzzināt vairāk

Plusi

  • Atpazīstams un drošs ātrais aizdevējs.
  • Pirmais kredīts līdz 140 eiro ir bez procentiem.

Mīnusi

  • Kredītu izsniedz reti.

Apraksts

Ferratum - pirmais aizdevums izmērā līdz 350 Eur bezmaksas. Atkārtoti vari saņemt lidz 1500 Eur atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Izdevīgi un droši. Pieejams arī kredītlimits.
 

Reģistrācijas maksa: 0.01 EUR
Atzīmējiet aizdevējus, lai tos salīdzināt.

Līdzīgi kā overdraftam, vispirms ir jāpiesakās kredītlīnijai. Tiks noteikts maksimālais limits, kādu naudas summu iespējams lietot. Pēc tam būs jāapstiprina līgums, kurā būs aprakstīta procentu likme, maksājumu kārtība un citi jautājumi. Līgumu apstiprināšanu iespējams veikt neattejot no datora. Kā personas identificēšana tiek izmantota 1 centa pārskaitījums no bankas konta.

Pēc tam būs iespējams jebkurā laikā pārskaitīt sev kredītlīnijā pieejamo naudas summu vai daļu no tās un brīvi izmantot. Procenti tiks rēķināti tikai no kredītlīnijā izmantotās naudas summas, nevis no kredītlīnijā pieejamās maksimālās summas. Naudas apmaksa notiek ar ikmēneša rēķinu apmaksu. Ja kredītlīnijā nav nekas izmantots, tad saņemsi rēķinu ar 0 EUR maksājumu, ar kuru nav nekas jādara. Apmaksu var veikt arī ātrāk jebkurā laikā, tā tiks ietaupīta nauda uz procentu maksājumiem. Procenti tiek pārrēķināti 1 reizi dienā no izmantotās summas.

Kādas priekšrocības sniedz kredītlīnija?

  1. Ietaupi uz procentu maksājumiem – samaksā ātrāk un samazini neatmaksātā aizdevuma summu, kura tiek ņemta par pamatu procentu aprēķinam. Apmaksā kredītlīnijā paņemto aizdevuma summu + iepriekš aprēķinātos procentus un neesi parādā vairs neko.
  2. Nodrošinies, ka Tev vienmēr būs pieejami naudas līdzekļi. Drošība, ka visnepieciešamākajā brīdī būs nauda, ir ļoti svarīga. Esi drošs par savu rītdienu un dzīvo ar pārliecību. Nodrošinies tam jau tagad.
  3. Ērts un ātrs veids, kā saņemt aizdevumu. Pieejams internetā vai, izmantojot mobīlo aplikāciju, viedtālrunī.
 

Uzzini vairāk par kredītlīniju Internet Credit ātro kredītu portālā. Ja aizņemies, izvērtē saves spējas aizdevumu atmaksāt.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.