Kredītlīnija bez maksas

Kredītlīnija bez maksasNe tikai ātrie kredīti ir bez pārmaksas – 0%, bet arī kredītlīnija tiek piedāvāta bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka kredītlīnijas noformēšana, apkalpošana un naudas izsniegšana ir bez maksas, kā arī procentu maksājums ir 0%. Šāda kredītlīnija tiek piedāvāta uz 30 dienu ilgu atmaksas laiku. Ja naudu atmaksā vēlāk, tad komisijas maksa tiek aprēķināta tikai par izmantoto laiku, kas ir pēc 30. dienas. Uzzini kas piedāvā kredītlīniju bez maksas?

Aizdevējs Apraksts Izsniegšanas laiks Uzzināt vairāk
ferratum.lv ferratum.lv Kredīlīnija - pirmās 60 dienas bez maksas.
Credit24.lv Credit24.lv Aizņemies līdz 3000 EUR. Atmaksājot kredītlīniju 30 dienu laikā, komisija 0%.
savacard.lv savacard.lv Kredītkarte ar pieejamu kredītlīniju, kur pirmās 30 dienas ir bez procentiem.

 
Kredītlīnija jeb kredītlimits par pirmajām 30 dienām ir bez maksas. Tas nozīmē, ka ja 30 dienu laikā atmaksāsi visu kredīta summu, tad atmaksāsi tikai tik pat cik aizņēmies. Tā kā kredītlīnija tiek piedāvāta pat līdz 3000 EUR, tas nozīmē, ka ir iespēja aizņemties līdz 3000 EUR bez procentiem. Protams, summu vēl var palielināt, aizņemoties kredītlīniju pie vairākām kompānijām.

 
Vienīgā maksa, par ko būs jāsamaksā, ir reģistrēšanās maksa, lai pārbaudītu Jūsu personību internetā, un tā ir 0.01 EUR. Ja aizdevumu neatmaksāsi 30 dienu laikā, tad par katru nākošo dienu vai mēnesi tiks aprēķināti procenti pēc standarta aizdevuma līguma. Aptuvenā procentu likme, ko šobrīd piedāvā kredītkompānijas kredītlīnijai ir 5% – 10% mēnesī, vai ap 0.2% dienā.

 
Ir kompānijas, kas piedāvā kredītlīniju internetā. Šādā gadījumā tiks izveidots Jūsu profils pie aizdevēja, kur Jūs ērti varēsiet pārskatīt cik esat aizņēmušies, atmaksājuši, kāds ir Jūsu kredītlimits un citu informāciju. Ir kompānijas, kas piedāvā kredītkarti uz kuras ir kredītlimits. Šādu kredītkarti Jūs varēsiet izmantot ikdienā, kā standarta kredītkarti. Izņemt naudu bankas automātā vai norēķināties par pirkumiem veikalā.

 
Izvēlies sev piemērotāko kredītlīniju jeb kredītlimitu. Pirmās 30 dienas lieto aizdevumu bez maksas. Pēc tam procentu maksājums tiek aprēķināts tikai no iztērētās kredītlimita summas. Tāpēc droši piesakies, ja kredītlimitu netērēsi, nebūs jāmaksā ne par ko.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.