Ātrie kredīti no 18 gadiem

Krediti interneta no 18 gadu vecumaJa vajag naudu, bet neesi pārliecināts, vai kredītu iespējams dabūt Tava vecuma dēļ, tad neraizējies, jo šobrīd ir pieejams arī tāds aizdevumus, kuru izsniegs personām no 18 gadu vecuma. Saņemt kredītu ir patiešām ātri un vienkārši, ja vien atbilsti kredītdevēja nosacījumiem kredīta izsnegšanā. Vispirms, protams, vērtēs Tavas iepriekšējās kredītsaistības, kuras var traucēt kredīta izsniegšanā, ja Tev ir iekrājušies kādi parādi. Bet, ja parādu nav, tad ātrie kredīti dažās kompānijās jau Tev ir pieejami. Lielākiem kredītiem vērtēs Tavu maksātspēju. Šie nosacījumi ir šķietami vienkārši, jo atbilsme tiem ir vienīgais šķērslis, kas var traucēt kredīta izsniegšanā. Kā saņemt šādus kredītus un kāpēc tie ir izdevīgi?

 

Ja esi astoņpadsmit kadus vecs, saņem kredītu:

Credit24 kredīts no 18 gadu vecuma Saņem līdz 3000 EUR uz atmaksas laiku līdz 2 gadiem pie Credit24 ->
Latvijas Kredītu centrs kredīts no 18 gadu vecuma Kredītu brokeris, kas piedāvā aizņēmties no 18 gadiem ->
Mogo kredīts no 18 gadu vecuma Saņem līdz 90% no sava auto vērtības pie Mogo ->
 

Kas ir ātrais kredīts un kurš ātrais kredīts ir pieejams no 18 gadu vecuma?

Lai apzinātos ātrā kredīta galvenās priekšrocības, vispirms vajadzētu izprast, kas ir ātrais kredīts un kādas funkcijas tas veic. Vienkārši runājot, ātrais kredīts internetā ir īstermiņa kredīts, kura pieteikšana un saņemšana neaizņems vairāk par vienu dienu. Parasti šāds kredīts tiek izsniegts jau 15 minūšu laikā. Arī atmaksāšana ir ļoti ātra un parasti tās ir 30 dienas. Bet pēdējā laikā populāri ir palikuši arī ātrie kredīti ar ilgāku atmaksas laiku. Lai gan nebūs iespējams aizņemties vairākus tūkstošus latu, šie kredīti ātrās saņemšanas dēļ ir vispieprasītākie. Pielāgojoties klientu dažādajām vēlmēm un vajadzībām, paplašinās ātro kredītu internetā diferenciācija. Ir pieejami ātrie kredīti pensionāriem, bez darba palikušajiem kā arī gados jaunām personām – kredīts no 18 vai 19 gadiem. Visās šajās kategorijās iespējams saņemt ari bezprocentu kredītus.

Ātrā kredīta pieteikšana

Kad esi izlēmis aizņemties ātro kredītu internetā, Tev tiek piedāvāta iespēja aizņemties ar sms vai pieteikuma internetā palīdzību. Jāsaka, ka šādu divējādu aizņemšanās iespēju nepiedāvās ikviens aizdevējs, taču ir vērts uzzināt arī par šādu iespēju savu ērtību labad. Vispirms reģistrējies aizdevēja mājaslapā un pēc reģistrācijas nosūti kredīta pieteikumu ar savu lietotājvārdu, ja vēlies aizņemties internetā. Taču, ja aizdevējs piedāvās iespēju aizņemties ar sms, tad pēc reģistrēšanās mājaslapā pat neatrodoties pie datora, nosūti pieprasījuma īsziņu ar kredīta pieteikumam nepieciešamo tekstu. Informāciju par kredīta pieteikšanas tekstu atradīsi kredītdvēja mājaslapā, jo katram no ātro kredītu devējiem, kas piedāvās aizņemties arī ar sms, kredīta pieprasīšanas teksts atšķiras.

Cita informācija par ātrajiem kredītiem no 18 gadiem pieejama Internet Credit mājas lapā.

4 Komentāri pie Ātrie kredīti no 18 gadiem

 1. man palika 18 nesen bet es stradaju neoficiali pie saimniekiem vai ir iespejams panemt nelielu aizdevumu?

  • Credit24 pieprasa, lai patstāvīga darba vieta ir vismaz 4 mēnešus. Ja varat uzrādīt ienākumus, tad, iespējams, kredītu Jums apstiprinās. Kredīts pret auto ķīlu, ja ir auto, protams, ir pieejams.

   • man ir panemts atrais kredits bez nekustama ipasuma kilas nevareju vinu laika atmaksat un tagad kreditori ir uzlikusi lielus soda %
    vai ir risks ja es kreditu neatmaksaju un nonaku “melnaja saraksta”ka man atnems privatipasumu???

    • Risks parādniekiem pazaudēt nekustamo īpašumu pastāv. Bet tas notiek tikai tādos gadījumos, ja nav pilnīgi nekādi citi līdzekļi, no kā paņemt parādu. Piemēram, ja Tu pelni 500 EUR mēnesī, tad Tavu nekustamo īpašumu neaiztiks. No Tevis ik mēnesi paņems 130 EUR, jo tas paliek pāri no minimālās algas, kas tiks novirzīti parādu dzēšanai. Īpašumiem vēršas klāt tikai galējā situācijā pārdodot tos izsolē. Aicinām labāk pašiem vienoties ar kādu mēneša maksājumu un cik ilgu, Jūs varētu parādus nosegt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.