Aizņemties naudu bez darba vietas

aiznemties bez darba vietasJoprojām Latvijā valda pietiekoši liels bezdarbs kā arī ēnu ekonomika. Daudz strādājošie savas algas pilnībā vai daļēji saņem aploksnē. Bet arī viņiem šad tad ir nepieciešams aizdevums, tāpēc bieži tiek jautāts: “Vai Latvijā var aizņemties naudu tie, kas ir bez darba, vai arī ienākumus saņem neoficiāli?” Jā, ir pieejams kredīts arī tiem, kas ir bez darba vietas. Kuras kompānijas piedāvā šādu aizdevumu?

 
 
Ļoti populāri šobrīd ir ātrie kredīti. Savu popularitāti tie lielā mērā ir ieguvuši tāpēc, ka nauda tiek izsniegta pat 15 minūšu laikā. Aizņemšanās notiek bez nekādu dokumentu kārtošanas. Līdz ar to netiek pārbaudīts tas, vai personai ir oficiāli ienākumi. Vienīgi tiek pārbaudīts gadu skaits pēc personas koda, kā arī tas, vai norādītais personas kods nav reģistrēts kādā parādnieku reģistrā. Līdz ar to var aizņemties arī visi tie, kam nav darba vieta vai ienākumus saņem neoficiāli. Kredītiem, kuriem izvērtēšanas laiks ir ap stundu, jau rūpīgāk tiek pārbaudīta kredītņēmēja maksātspēja, bieži vien sazinoties arī ar pašu darba devēju.

 

Apskati ātro un patēriņa kredītpiedāvājumus šeit.

 

Vai šāds kredīts ir izdevīgs?

Ātrie kredīti ir pieejami ar 0% maksu pirmajā reizē. Atmaksājamā summa ir tieši tāda pati, kā naudas summa, kas tikai aizdota. Viennozīmīgi tas ir pat vairāk kā izdevīgi, jo par šo pakalpojumu Tu nesamaksā neko. Kas vēl piedāvā kādu pakalpojumu par kuru nav jāmaksā? Īpaši tādu, kas ir saistīts ar naudas palīdzību.

 

Līdz cik iespējams aizņemties bez darba vietas?

Pirmais kredīts bez maksas ir līdz 300 eiro. Ja nepieciešama lielāka naudas summa, tad var izmantot 2 kredītus, bet šāds kredīts ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Ir iespējams arī aizņemties līdz pat 1500€, bet šādiem aizdevumiem var tikt prasīta izdruka no bankas konta, kurā ir redzami ienākumi, kas liecinātu par to, ka kredītu spēsiet atmaksāt.

 

Kas notiek, ja nespēj atmaksāt paņemto aizdevumu?

Gadījumā, ja nauda ir vajadzīga darba uzsākšanai un neesat pārliecināts, vai viss noritēs gludi un Jums būs ienākumi no kā naudu atdot, kredītu ir iespējams pagarināt. Bet šāds pakalpojums maksās ap 20 eiro, ja esi aizņēmies, piemēram, 100 eiro. Mēs iesakam izmantot šādā gadījumā citu ātro kredītu ar kuru nomaksāt iepriekšējo. Bet visu darīt tā, lai paliek nenomaksāts maksimums tikai 1 kredīts. Šādā veidā Jūs bez maksas pagarināsiet atmaksas laiku un varēsiet turpināt meklēt darbu līdz pozitīvam iznākumam. Galvenais ir kredītus neielaist, jo soda procenti, gadījumā, ja nepildat aizdevuma līgumu, ir diezgan augsti. Būtu labi, ja šādā gadījumā Jums būtu arī rezerves plāns, kā atmaksāt kredītu. Ķīla vai drauga atbalsts.

Uzzini vairāk par kredītiem bez darba vietas šeit.

13 Komentāri pie Aizņemties naudu bez darba vietas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.